O nás

Jsme IPMA® Česká republika.
Rozvíjíme komunitu projektových manažerů v České republice a podporujeme profesionální rozvoj projektového řízení.
IPMA® Česká republika je členskou národní asociací Internationational Project Management Association a jako jediná v České republice může certifikovat dle standardu IPMA®.

Certifikace IPMA ®

Jako jediní v ČR realizujeme certifikaci projektových manažerů dle IPMA® 4-L-C a certifikaci projektových konzultantů dle IPMA® PMC a PPMC.

Certifikační orgán IPMA je nezávislou součástí IPMA Česká republika, z.s..

Více o certifikacích IPMA®

Akreditace vzdělávacích programů

Potvrďte kvalitu svého kurzu. Akreditujte svůj vzdělávací program a prokažte, že je v souladu s Národním standardem kompetencí projektového řízení a efektivně připravuje účastníky na certifikaci dle IPMA.

Více o akreditaci

Členství v IPMA® CZ

Vytváříme komunitu profesionálů projektového managementu v České republice. Staňte se členem a získejte řadu výhod, jako je možnost účastnit se různých vzdělávacích akcí nebo slevy na certifikace IPMA®.

Více o členství

Podporujeme začínající projekťáky

V Young Crew Czech Republic sdružujeme mladé projektové manažery do 35 let. Aktivně podporujeme jejich vzdělávání a rozvoj.

Více o Young Crew

Organizujeme PM DAYS

Organizujeme PM DAYS

Každý rok pořádáme neformální několikadenní konferenci PM DAYS (původní Quo Vadis). Čekají vás skvělí řečníci se zajímavými příspěvky, podnětné diskuze, praktické workshopy i zábavný program.

Kdo jsme?

Za IPMA CZ stojí především lidé, kteří řídí, jak spolkové aktivity - organizaci akcí a konferencí, tak i proces certifikací a jejich zlepšování. Budeme rádi, když nám napíšete - rádi Vám se vším poradíme nebo vyslechneme Vaši zpětnou vazbu.

Více o nás

Naše reference

A další...

Naši partneři

Vedení a rozvíjení IPMA® CZ je projekt, k jehož úspěšnému řízení potřebujeme kvalitní partnery.Bez vás by to nešlo. Děkujeme.

IPMA SPPR Česká zemědělská univerzita v Praze Česká asociace interim managementu Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií