Blog

Kvalitní informace ze světa projektového řízení a profesního rozvoje. Tipy a rady pro každodenní praxi, fundované studie, rozhovory s úspěšnými projektovými manažery a další užitečný obsah pro Váš růst.

Project Management Championship 2024

IPMA Young Crew Česká Republika vyhlašuje pro rok 2024 soutěž ve znalostech a dovednostech projektového řízení pro studenty vysokých škol.

28. 2. 2024 · IPMA Young Crew Czech Republic

Číst článek

Model pro hodnocení úrovně projektového řízení v organizaci

Zajímá vás, jak si vaše organizace stojí s úrovní projektového řízení? Na jaké oblasti se máte zaměřit při dalším rozvoji projektové kultury? Vyzkoušejte model pro hodnocení úrovně projektového řízení v organizaci.

25. 9. 2023 · Ing. Jana Košťálová, Ph.D.

Číst článek

Project Management Championship 2023

IPMA Young Crew Česká Republika vyhlašuje pro rok 2023 soutěž ve znalostech a dovednostech projektového řízení pro studenty vysokých škol.

16. 2. 2023 · IPMA Young Crew Czech Republic

Číst článek

Co ovlivňuje agilní transformace

Agilní transformace hýbe světem velkých organizací již několik let. Nyní je příležitost vyhodnotit získané zkušenosti a na jejich základě určit další směřování.

28. 6. 2022 · Masarykova univerzita

Číst článek

Project Management Championship 2022

IPMA Young Crew Česká Republika vyhlašuje pro rok 2022 soutěž ve znalostech a dovednostech projektového řízení pro studenty vysokých škol.

5. 1. 2022 · IPMA Young Crew Czech Republic

Číst článek

SOUTĚŽ Vaše udržitelné projekty

Zajímá vás udržitelnost a green project management? Znáte projekt, který je inspirativní v oblasti udržitelnosti? Byli jste sami součástí takového projektu nebo jste pyšní na projekt ve vaší organizaci? Nominujte inspirativní projekt.

23. 10. 2021 · Ing. Alena Vejsadová

Číst článek

IPMA komuniké

Mezinárodní organizace IPMA vydala na svém zářijovém jednání Councils of Delegate komuniké, které se týká především tématu digitální transformace a udržitelnosti.

25. 9. 2021

Číst článek

Ohlédnutí za 2nd IPMA Global Best Practice Week

Druhý ročník konference IPMA Best Practice Week byl zaměřen na téma Resilience neboli odolnost. Řečníci, byli z různých kontinentů a z rozmanitých oborů a věnovali se těmto druhům odolností: odolnosti jednotlivce, týmové odolnosti, odolnosti organizace, a odolnosti společenské. Nestihli jste? Přinášíme Vám krátké ohlédnutí očima jedné z účastnic konference Ireny Polákové, členky IPMA.

4. 5. 2021 · Irena Poláková

Číst článek

Waterfall vs. covid

Skvělý pohled přímo z praxe na to, jak se v současné době, kdy se nelze plně spolehnout ani na termíny, ani na přesnou posloupnost úkolů, vypořádat s řízením projektů.

13. 4. 2021 · Lukáš Ingr

Číst článek

Stav projektového řízení v ČR - dotazník

Svět projektového řízení se mění, v posledním roce mnohem rychleji, než kdy dříve. Rádi bychom proto zachytili stav projektového řízení v ČR a obracíme se na Vás s prosbou.

4. 3. 2021 · Jiří Krátký

Číst článek