Young Crew Czech Republic

Staňte se mladým profesionálem v oblasti projektového řízení. Maximální věk 35 let.

Mám zájem o členství

Vytváříme síť mladých profesionálů

Young Crew Czech Republic sdružuje mladé projektové manažery do 35 let a buduje tak komunitu profesionálů, kteří čerpají to nejlepší z know-how a zkušeností našich členů a sami dále rozvíjí a propagují projektové řízení.

Organizujeme pro vás pravidelné Afterworky

S námi se můžete učit od těch nejlepších. Připravujeme pro vás workshopy a semináře zaměřené na různé dovednosti, schopnosti a výzvy. Důraz klademe na skutečnou projektovou realitu a příklady z praxe a pro praxi.

Přehled akcí

Připravujeme vás na IPMA certifikaci

Samozřejmostí je úzká provázanost s certifikačním procesem IPMA. Vše, co se u nás dozvíte a naučíte, využijete také na své cestě za certifikací.

Účastníme se akcí pořádaných zahraničními Young Crew

Těžíme ze spolupráce s ostatními evropskými i mimoevropskými Young Crew. Svým členům nabízíme mezinárodní rozhled a úzký kontakt se současnými trendy v projektovém řízení.

Sledujte nás na Instagramu

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jaké jsou podmínky členství?

Členové Young Crew jsou zároveň členy IPMA CZ. Zároveň musí členové splňovat podmínku věku do 35 let. Díky tomu mohou členové Young Crew využívat stejných výhod jako ostatní členové IPMA CZ.

Proč je věk členů omezený do 35 let?

Young Crew je součástí mezinárodní asociace IPMA, která rozhodla, že členem Young Crew může být začínající projektový/á manažer/ka ve věku 18 - 35 let. IPMA Young Crew tak reflektuje potřeby mladých profesionálů a vytváří podmínky pro kvalitní vzdělávání pro praxi projektového manažera.

Na akce pořádané Young Crew jsou zvání i ostatní členové IPMA Czech Republic bez ohledu na věk.

Jak se zapojit do Young Crew?

Po vyplnění přihlašovacího formuláře na našem webu se vám ozveme a projdeme s vámi možnosti vašeho případného členství. Na 3 měsíce se můžete zapojit do Young Crew Czech Republic zdarma na zkoušku. Pokud Vám bude spolupráce vyhovovat, tak se stačí přihlásit ke členství v IPMA CZ.

Jaké jsou mezinárodní aktivity Young Crew?

Young Crew působí ve více než 30 zemí ve světě. Protože se chtějí členové Young Crew potkávat i mimo hranice své země vzniklo několik projektů, které pomáhají propojit členy národních Young Crew dohromady:

Kromě těchto projektů, které jsou řízeny mezinárodním boardem Young Crew, se během roku konají menší národní akce. Těch se můžete zúčastnit jako zahraniční účastník.

Jak se můžu zapojit do mezinárodních aktivit?

Do mezinárodních projektů se můžete zapojit jako soutěžící nebo organizátor. Stačí sledovat novinky Young Crew a včas se přihlásit do projektového týmu. Díky tomu si vyzkoušíte, jak se pracuje ve virtuálních týmech se zkušenými projektovými manažery.

Jaké výhody ze členství získám?

Hlavní výhodou členství je zapojení se do komunity mladých projektových manažerů, kteří sdílejí zkušenosti navzájem, a dále od zkušených projektových manažerů, kteří s Young Crew spolupracují a jsou hosté našich akcí. Kromě kontinuálního sebevzdělávání v oblasti projektového řízení a aktuálních trendů máte možnost zároveň získat praxi na národních i mezinárodních projektech pořádaných IPMA Young Crew.

Cena za členství v IPMA CZ a YC CZ 700 Kč/rok

Kompletní ceník

Mám zájem o členství