Recertifikace Senior Project Manager IPMA Level A®

Prodlužte si platnost svého certifikátu a ušetřete za nový. Recertifikace je za výhodnější cenu oproti novému certifikátu. Certifikát budete mít platný dalších 5 let. Pro členy IPMA® CZ nabízíme slevu na recertifikaci.

Recertifikace Senior Project Manager IPMA Level A

Mám zájem o recertifikaci

Ještě tento certifikát nemám

Recertifikace Senior Project Manager IPMA Level A

Zachováte si konkurenceschopnost

Platný certifikát nejen potvrzuje aktuálnost vašich schopností, ale také ukazuje, že na sobě neustále pracujete a rozvíjíte své profesní kompetence.

Ušetříte čas i peníze

Poplatek za recertifikaci je mnohem nižší, než kdybyste nechali certifikát propadnout a pak usilovali o nový za standardní cenu.

Naše reference

A další...

Prodlužte si svůj certifikát

_ Požadavky na získání recertifikace

Zájemce o prodloužení platnosti získaného certifikátu musí prokázat:

  • Min. 30 měsíců prokazatelných praktických zkušeností za posledních 5 let
  • Min. 35 hodin průběžného profesního vzdělávání za každý rok (celkem 175 hodin). Do vzdělávání se započítává: školení (včetně firemního školení), účast na konferencích, samostudium, atd.

Pokud chcete aby vám plynule navazovala platnost certifikátu, musí být přihláška k recertifikaci podána před vypršením platnosti aktuálního certifikátu. Jinak je možné přihlášku podat nejdéle do 6 měsíců po vypršení platnosti certifikátu. Ve výjimečných do 12 měsíců.

IPMA CZ provádí celý proces certifikace v českém jazyce. Proces certifikace je nestranný a spravedlivý bez ohledu na profesní zaměření uchazeče, pohlaví, národnost a zvláštních potřeb žadatele/kandidáta.

Žadateli doporučujeme  absolvovat vzdělávání u společností s akreditovaným vzdělávacím programem pro přípravu kandidátů na certifikaci IPMA.

01 Přihláška k recertifikaci

Podáním přihlášky potvrzuje oficiálně kandidát svůj zájem o recertifikaci. Přihláška obsahuje:

  • Přihlášku k recertifikaci
  • Profesní životopis
  • Sebehodnotící test
  • Strukturovaný přehled průběžného profesního vzdělávání
  • Reference

02 Hodnocení dokumentace

Zkoušející analyzují poskytnutou dokumentaci. Cílem je zjistit, jestli je kandidát stále aktivní v oblasti projektového řízení a zda se průběžně vzdělává.

Pokud je dokumentace dostačující, rozhodnou zkoušející o prodloužení certifikace.

03 Pohovor

V případě, že zkoušející potřebují upřesnit dokumentaci, pozvou si kandidáta k pohovoru. Na pohovoru může kandidát obhájit své kompetence v řízení projektů.

04 Převzetí certifikátu

Pokud kandidát uspěl při recertifikačním procesu, získá nový certifikát s platností na dalších 5 let. Zároveň získá zpětnou vazbu a doporučení, na co se dále v projektovém řízení zaměřit.

Podrobné informace o recertifikaci získáte po vyplnění nezávazné přihlášky k recertifikaci.

Cena certifikátu je 6 500 Kč bez DPH.
Pro řádné členy je cena 5 500 Kč bez DPH.

Kompletní ceník

Mám zájem o recertifikaci