IPMA® CZ, Young Crew

Unikátní simulační hra projektového řízení s Jirkou Krátkým

středa 31. 10. 2018, 18:00 – 20:00

ART CAFÉ LÁZNĚ; Masarykova 723/14

Proplouváte projekty jako zkušený mořský vlk? Znáte své silné a slabé stránky na poli kompetencí projektového řízení? Přijďte si s námi zahrát deskovou hru SEA WOLF!

Jste projektový manažer/ manažerka nebo se o tuto oblast zajímáte? IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew Vás zvou na 1. Afterwork pořádaný v Liberci s expertem na projektové řízení Ing. Jiřím Krátkým! Přijďte si vyzkoušet, jaké znalosti a dovednosti potřebuje mít dobrý projektový manažer.

Workshop se koná ve středu 31. 10. 2018 od 18 hodin v Art Café Lázně v Liberci, Masarykova 723/14, Staré Město, 460 01 Liberec. Zahrajete si unikátní deskovou hru. Dozvíte se, jaké znalosti a dovednosti má mít projektový manažer podle mezinárodního standardu IPMA verze 4. Zjistíte jaké kompetence jsou pro řízení projektu klíčové, v čem se můžete zdokonalit a které stránky osobnosti, týmové spolupráce a řízení projektu posílit.

Afterwork má omezenou kapacitu. Neváhejte se přihlásit co nejdříve prostřednictvím formuláře níže.

O lektorovi

Akcí Vás provede Ing. Jiří Krátký. Formou zábavné týmové hry poznáte své silné a slabé
stránky na poli kompetencí PM dle standardu IPMA. Zjistíte, jaké kompetence jsou pro řízení
projektu klíčové, v čem se můžete zdokonalit a které stránky osobnosti, týmové spolupráce a
řízení projektu posílit.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou třeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci pro zájemce následuje networking

Nechcete, aby Vám utekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.