Školení akreditovaných firem

Strategické řízení projektů a změn

2. 6. 2021 – 16. 6. 2021

Online

Získáte ucelenou představu, jak v éře digitalizace realizovat strategické změny za pomocí projektů v klasickém, agilním i hybridním prostředí. Inspirujete se, jak vytvořit prostředí pro skutečnou spolupráci a motivaci lidí. Manažerský kurz, který podpoří Vaši osobní pohodu a schopnost uchopit výzvy digitální transformace.

Proč zvolit tento program

Pomůžeme Vám obstát a zajistit stabilitu a prosperitu v době plné změn. Ukážeme Vám, jak efektivně propojit strategické řízení, řízení inovací a řízení projektů. Poradíme Vám, jak si udržet kontrolu a přehled nad vším podstatným. A také jak získat a udržet motivaci lidí.

Komu je určen

Primárně leaderům, vyšším manažerům, inovátorům nebo zadavatelům projektů. Kurz je ale také vhodný pro manažery změn, projektové manažery a pracovníky projektových kanceláří.
Program svým zaměřením vychází z úrovně studia Executive MBA, uplatňuje strategickou perspektivu náhledu na problematiku řízení projektů a změn.
Všem, kteří touží po mezinárodní certifikaci pro vyšší (seniorské) stupně. Trénink je v souladu se standardy IPMA® a PMI®. Absolvované tréninkové hodiny lze použít k prokázání části povinné přípravy k certifikaci či recertifikaci.

Témata programu

  • Východiska
  • Strategické řízení změn
  • Jak vytvořit soustavu projektů a změn
  • Jak věci přehledně zorganizovat
  • Jak změny efektivně uskutečnit
  • Jak získat a udržet motivaci lidí

Přihlaste se na kurz