Young Crew

Self-management - tipy a rady Daniela Gamrota

úterý 20. 2. 2018, 18:00 – 21:00

Praha, Vítězné náměstí 2, Shine Consulting

Smyslem osobní produktivity je pracovat na správných věcech ve správný čas. Mnohdy však saháme po příjemnějších věcech namísto prioritních úkolů a ty se pak hrnou do přesčasů nebo víkendů. Nestíháme, přeskakujeme a dobrovolně se vystavujeme zbytečnému tlaku. Důležité věci dokončujeme na poslední chvíli a často se to podepisuje na kvalitě výstupů. Jak se z toho vymanit?

Sebedisciplina, efektivní organizace a prioritizace úkolů jsou tématem dalšího afterworku IPMA Young Crew, na který Vás srdečně zve  IPMA Česká republika, z. s. Akce se uskuteční dne 20. února od 18 hod v prostorách školicího centra Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích.

Praktické rady a tipy Vám představí lektor Daniel Gamrot, expert na osobní time management; kouč, lektor a konzultant osobní produktivity. Workshop představí následující témata:

  • Jak najít osobní zdroje pro soustředěnou prioritní práci
  • Krátkodobé a dlouhodobé plánování
  • Osobní informační systém

Přednášející

Daniel Gamrot organizuje firemní školení osobní produktivity, time managementu a myšlenkových map, kterých se účastní jak manažeři, tak obchodníci, ředitelé, asistentky, konzultanti či podnikatelé. Je známý tím, že klade důraz na výsledky, kterých účastníci dosahují, a nikoliv na pouhé předání informací. Vedl základnu osobního růstu Mít vše hotovo. Založil portál LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Je rovněž první český Evernote Certified Consultant. Kromě organizace a vedení vzdělávacích akcí rád věnuje čas cestování a psaní článků např. pro Forbes, Podnikatel.cz, SuperApple.cz i další servery.

Na co se můžete těšit

Na workshop s praktickými ukázkami vedený zkušeným lektorem a koučem, na kterém účastníci získají nový pohled na to, jak efektivně zvládat svoji práci a organizaci času a tipy, jaké nástroje k tomu využít.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou třeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.