Young Crew

Self-management - tipy a rady Daniela Gamrota

úterý 20. 2. 2018, 18:00 – 21:00

Praha, Vítězné náměstí 2, Shine Consulting

Smyslem osobní produktivity je pracovat na správných věcech ve správný čas. Mnohdy však saháme po příjemnějších věcech namísto prioritních úkolů a ty se pak hrnou do přesčasů nebo víkendů. Nestíháme, přeskakujeme a dobrovolně se vystavujeme zbytečnému tlaku. Důležité věci dokončujeme na poslední chvíli a často se to podepisuje na kvalitě výstupů. Jak se z toho vymanit?

Sebedisciplina, efektivní organizace a prioritizace úkolů jsou tématem dalšího afterworku IPMA Young Crew, na který Vás srdečně zve  IPMA Česká republika, z. s. Akce se uskuteční dne 20. února od 18 hod v prostorách školicího centra Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích.

Praktické rady a tipy Vám představí lektor Daniel Gamrot, expert na osobní time management; kouč, lektor a konzultant osobní produktivity. Workshop představí následující témata:

  • Jak najít osobní zdroje pro soustředěnou prioritní práci
  • Krátkodobé a dlouhodobé plánování
  • Osobní informační systém

Přednášející

Daniel Gamrot organizuje firemní školení osobní produktivity, time managementu a myšlenkových map, kterých se účastní jak manažeři, tak obchodníci, ředitelé, asistentky, konzultanti či podnikatelé. Je známý tím, že klade důraz na výsledky, kterých účastníci dosahují, a nikoliv na pouhé předání informací. Vedl základnu osobního růstu Mít vše hotovo. Založil portál LifeNotes, který sdružuje uživatele Evernote v ČR a SR. Je rovněž první český Evernote Certified Consultant. Kromě organizace a vedení vzdělávacích akcí rád věnuje čas cestování a psaní článků např. pro Forbes, Podnikatel.cz, SuperApple.cz i další servery.

Na co se můžete těšit

Na workshop s praktickými ukázkami vedený zkušeným lektorem a koučem, na kterém účastníci získají nový pohled na to, jak efektivně zvládat svoji práci a organizaci času a tipy, jaké nástroje k tomu využít.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou třeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím