IPMA® CZ, Young Crew

Sebeřízení s Tomášem Mannem

pondělí 19. 11. 2018, 18:00 – 20:00

Ataccama Software s.r.o, Sokolovská 136F, Praha 8 (budova F Futurama Business Parku)

Přijďte si odpočinout od vedení Vašeho projektu do příjemného prostředí česko-kanadské softwarové společnosti Ataccama a dozvědět se (a vyzkoušet si na vlastní kůži!) tipy a triky, jak efektivně řídit sebe od ostříleného projekťáka Tomáše Manna. Nebojte se, nepůjde o Smrt v Benátkách, ale o příjemný podvečer na Invalidovně!

Schopnost řídit sám sebe a neztratit se v přemíře příchozích požadavků a úkolů představuje zásadní konkurenční výhodu jednotlivců i firem. To je zvláště důležité v dnešní době, kdy je v pozici (projektového) manažera či koordinátora prakticky kdokoli. K řízení projektů a týmů pak využívá různé spektrum nástrojů, přitom schopnost řídit sebe sama, určovat priority, být spolehlivý, produktivní a efektivní je základem úspěchu. Ačkoli je sebeřízení jednou z klíčových kompetencí projektového manažera, tato dovednost je podceňována při výuce managementu na VŠ či odborných školeních a často absentuje i u těch nejzkušenějších a nejvýše postavených manažerů.

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew Vás zvou na afterwork, na kterém získáte inspiraci  ke zvýšení osobní produktivity.  Nezapomeňte si na workshop přinést laptop, tablet či telefon.

AFTERWORK má omezenou kapacitu. Neváhejte se přihlásit co nejdříve prostřednictvím formuláře níže.

O přednášejícím

Tomáš Mann působí v oblasti projektového řízení od r. 2010, především v IT na straně dodavatele (systémy v oblasti energetiky v západní Evropě, dále pak bankovnictví a pojišťovnictví, v neposlední řadě pak státní správa), dále pak v oblasti vědy a výzkumu (vědecko-výzkumné centrum ELI Beamlines v Dolních Břežanech).  Své zkušenosti nabyl především jako projektový a divizní manažer v Unicorn Systems a jako Senior Consultant ve společnosti Deloitte.

Pro koho je workshop určen

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou třeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Organizátor

Radek Doubrava, doubrava(zavinac)ipma.cz, 604 288 476, zaměstnanec Ataccama Software a člen IPMA CZ

Doplňující informace

  • Akce je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Coffee break
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.