IPMA® CZ, Young Crew

SCRUM na vlastní kůži – LEGO AfterWork se Šimonem Vlachynským

úterý 11. 9. 2018, 18:00 – 20:00

SEZNAM.CZ, A.S. – Radlická 3294/10, Praha 5-Smíchov

Lekce scrumu zábavnou formou se zkušeným scrum mastrem. To si nemůžete nechat ujít!

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew Vás zvou na agilní afterwork, který se uskuteční dne 11. 9. 2018 od 18 hod v prostorách společnosti Seznam.cz, a.s. na Praze 5- Smíchov.


Přijďte si vyzkoušet Lego scrum, modelovou hru v týmech se zadáním inspirovaným z praxe a realizací dle agilních metod s pomocí kostek Lego. Poznejte scrum na vlastní kůži pod vedením zkušeného scrum mastera Šimona Vlachynského a jeho kolegů.
Svoji účast registrujte na formuláři níže. Počet míst je omezený.

Přednášející

Šimon Vlachynský je zkušený Scrum Master působící 4 roky se společnosti Seznam.cz, a.s. Zabýval se např. službami Stream, TV program, Reportér či CDN. Jeho vášní je práce s rozličnými týmy a jejich podpora a rozvoj. K tomu neváhá využít svých zkušeností, kreativity a simulačních her.

Na co se můžete těšit

Na workshop plný zábavy, akce a pohybu v týmové hře s následnou diskuzí o tom, co vás o scrumu zajímá nejvíce.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, kteří si chtějí vyzkoušet principy scrumu na modelové týmové hře. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti, jen chuť se do hry plně zapojit a užít si ji.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.