Young Crew

Projektový manažer v síti startupů

čtvrtek 14. 9. 2017, 18:30 – 20:30

Shine Consulting, Vítězné náměstí 2, Praha 6

Naučte se orientovat ve startupech a nechte se inspirovat k založení vlastního byznysu

Projektový manažer v síti startupů

IPMA Česká republika, z. s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na podzimní afterwork zaměřený na projektové řízení a kompetence projektového manažera ve startupech. Akce se uskuteční dne 14. září od 18 hod v prostorách školicího centra Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích.

Workshopem provede lektor Miloš Lokajíček, zkušený projektový manažer a propagátor startupů. V přednášce se podělí např. o to, co rozhoduje o úspěchu a neúspěchu startupu, kdy se ke slovu dostává projektové řízení a jaké jsou hlavní (ne)výhody startupů. Představí úspěšné a neúspěšné startupy a povypráví, jaké to je pracovat ve společnostech, kde je rychlé dělání „chyb“ vítáno.

Přednášející

Ing. Miloš Lokajíček disponuje mnohaletou praxí v IT, projektovém řízení a v oblasti rozvoje startupů. Je absolventem Vysoké školy ekonomické, kde studoval Informační systémy a technologie. Během své pracovní kariéry se věnoval jak jednoduchým webovým aplikacím, tak propojení sofistikovaných podnikových systémů. Praxi tak získal v mikropodnicích i korporátním prostředí. Je členem Advisory Board v Prague Startup Centre. Aktuálně pracuje v technologickém spin-off Suitest zaměřeném např. na automatizované testování aplikací pro chytré televize.

Na co se můžete těšit

Účastníci se dozví o strastech a radostech řízení projektů ve startupech, o kompetencích projektového manažera v takto specifickém prostředí, nutnosti rychlého rozhodování a jak se vyhnout neúspěchu a pádu (nejen) startupu. Součástí afterworku bude otevřená diskuze s lektorem s bohatou praxí.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou potřeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarm
  • Předpokládaná doba trvání 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic