Young Crew

Projektový manažer v síti startupů

čtvrtek 14. 9. 2017, 18:30 – 20:30

Shine Consulting, Vítězné náměstí 2, Praha 6

Naučte se orientovat ve startupech a nechte se inspirovat k založení vlastního byznysu

Projektový manažer v síti startupů

IPMA Česká republika, z. s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na podzimní afterwork zaměřený na projektové řízení a kompetence projektového manažera ve startupech. Akce se uskuteční dne 14. září od 18 hod v prostorách školicího centra Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích.

Workshopem provede lektor Miloš Lokajíček, zkušený projektový manažer a propagátor startupů. V přednášce se podělí např. o to, co rozhoduje o úspěchu a neúspěchu startupu, kdy se ke slovu dostává projektové řízení a jaké jsou hlavní (ne)výhody startupů. Představí úspěšné a neúspěšné startupy a povypráví, jaké to je pracovat ve společnostech, kde je rychlé dělání „chyb“ vítáno.

Přednášející

Ing. Miloš Lokajíček disponuje mnohaletou praxí v IT, projektovém řízení a v oblasti rozvoje startupů. Je absolventem Vysoké školy ekonomické, kde studoval Informační systémy a technologie. Během své pracovní kariéry se věnoval jak jednoduchým webovým aplikacím, tak propojení sofistikovaných podnikových systémů. Praxi tak získal v mikropodnicích i korporátním prostředí. Je členem Advisory Board v Prague Startup Centre. Aktuálně pracuje v technologickém spin-off Suitest zaměřeném např. na automatizované testování aplikací pro chytré televize.

Na co se můžete těšit

Účastníci se dozví o strastech a radostech řízení projektů ve startupech, o kompetencích projektového manažera v takto specifickém prostředí, nutnosti rychlého rozhodování a jak se vyhnout neúspěchu a pádu (nejen) startupu. Součástí afterworku bude otevřená diskuze s lektorem s bohatou praxí.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou potřeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarm
  • Předpokládaná doba trvání 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím