IPMA® CZ, Konference a semináře

Projektové řízení pro HR

pátek 18. 1. 2019, 9:00 – 12:00

IPMA Česká Republika, Sokolovská 178/247, Praha 9

Proplouvají Vaši projektoví manažeři projekty, jako zkušení mořští vlci? Znáte jejich silné a slabé stránky na poli kompetencí projektového řízení?

Jste personalista/ka a nebo se o tuto oblast zajímáte? IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew Vás zvou na workshop s expertem na projektové řízení Ing. Jiřím Krátkým! Přijďte si vyzkoušet, jaké znalosti a dovednosti potřebuje mít dobrý projektový manažer.

Workshop se koná ve středu 18. 1. 2019 od 18 hodin v Praze, Sokolovská 178/247. Zahrajete si unikátní deskovou hru. Dozvíte se, jaké znalosti a dovednosti má mít projektový manažer podle mezinárodního standardu IPMA verze 4. Zjistíte jaké kompetence jsou pro řízení projektu klíčové, v čem se můžete zdokonalit a které stránky osobnosti, týmové spolupráce a řízení projektu posílit.

O lektorovi

Akcí Vás provede Ing. Jiří Krátký. Formou zábavné týmové hry poznáte své silné a slabé stránky na poli kompetencí PM dle standardu IPMA. Zjistíte, jaké kompetence jsou pro řízení projektu klíčové, v čem se můžete zdokonalit a které stránky osobnosti, týmové spolupráce a řízení projektu posílit.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci pro zájemce následuje networking