Young Crew

Projekťák v říši dialogů

úterý 20. 6. 2017, 18:00 – 21:00

Praha, Královská obora

Konverzace, kterých se obáváme, kterým se vyhýbáme – jak je vést a jak překonat strach z nich.

Jak si říct o to, co potřebujeme a vyhnout se přerůstajícím konfliktům, jak komunikovat o problémech při zachování dobrých vztahů, jak dát zpětnou vazbu, která je konstruktivní a ne vágní. A hlavně, jak překonat své obavy z takových konverzací? Tyto otázky denně řešíme v práci v týmu i v soukromém životě…

IPMA Česká republika, z. s., a IPMA Young Crew CR Vás srdečně zve na piknikový afterwork, který se uskuteční dne 20. června od 17:30 v parku Stromovka na Praze 7.

Workshopem provede talentovaný a zkušený lektor Ivan Kobelev, který se dlouhodobě věnuje facilitaci, osobnímu rozvoji a neotřelým komunikačním technikám, o které se s námi podělí.

Přednášející

Ivan Kobelev, trenér a facilitátor, nezlomný pozitivista. Talentovaný školitel, kreativec a nadšenec do vzdělávání, osobního rozvoje a objevování nových přístupů v procesu učení.

Vystudoval chemické inženýrství, ekonomii a management. Pracovní zkušenosti čerpal na různých místech, od Akademie věd po Microsoft, ale také v inkubátoru pro veřejně prospěšné start-upy. Od roku 2013 pravidelně školí v ČR a po celé Evropě. Věří v sílu neformálního a participativního vzdělávání, kreativních technik a celistvého přístupu. Působí i jako kouč (práce s osobností) a host (návrh skupinových konverzací). Velmi odlišné poznatky z nejrůznějších organizací spolu kombinuje, a tak pro své posluchače vytváří programy, které sedí jejich potřebám, ale jinak by jim bohužel nebyly dostupné.

Na co se můžete těšit

Kromě prima kolektivu se můžete těšit na zábavný a kreativní workshop. Tématem bude dialog, komunikační techniky, jak dojít k cíli a vyhnout se narůstajícím konfliktům, jak komunikovat o nepříjemnostech a zachovat si dobré vztahy. Budeme se bavit o komunikačních bariérách, sdílet zkušenosti a čeká nás i kuriózní aktivita s myšími pastičkami.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou potřeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma.
  • Předpokládaná doba trvání 2 hodiny.
  • Na místě bude připraveno občerstvení v podobě pikniku.
  • Po akci je plánované posezení v nedaleké restauraci.
  • V případě nepříznivého počasí budou všichni přihlášení účastníci s předstihem informováni o změně místa konání.

Nechcete, aby Vám utekla, žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás!

Tým IPMA Young Crew Czech Republic

Zpráva z akce

Na začátku léta uspořádala IPMA Young Crew CZ a IPMA CZ piknikový afterwork v příjemném prostředí parku Stromovka v Praze. Tentokrát jsme se zaměřili na téma nenásilné komunikace, resp. jak si poradit v situacích, kdy narůstají konflikty, konverzace se stává nepříjemnou až obávanou a přesto musíme zůstat konstruktivní.

Workshopem provázel lektor Ivan Kobelev, talentovaný trenér komunikačních dovedností, facilitátor a školitel se zkušenostmi z prostředí jak korporátního, tak start-upového.

Lektor účastníkům představil komunikační techniky napomáhající tomu, abychom došli k cíli navzdory konfliktům, které mohou při konverzaci nastat z nedostatku porozumění/ naslouchání jedné či více stran.

Účastníci si na modelových příkladech vyzkoušeli různé dialogy z praxe. Formou kreativních her a skupinové diskuze si osvojili principy nekonfliktní komunikace.

Účastníkům i lektorovi děkujeme za fantastický afterwork a těšíme se opět v září na další akci, na které nebude chybět lektor/ka sdílející zkušenost z praxe projektového manažera. Pro bližší informace nezapomeňte sledovat náš facebook. Rádi Vás na afterworku uvítáme.