IPMA® CZ, Konference a semináře

Projekťácký Mastermind BRNO

úterý 3. 11. 2020, 16:30 – 18:30

Online

Přijďte sdílet své zkušenosti s ostatními projektovými manažery na témata, která aktuálně řešíte.
Tentokrát online a za účasti předsedy Certifikační rady IPMA Jiřího Krátkého

Co je mastermind

Mastermind  je setkání zaměřené na problémy a potřeby projektových manažerů.

Práce projektových manažerů je dle statistik společnosti LMC jednou z deseti nejstresovějších. A právě proto potřebují mít místo, kde by se mohlo setkávat a radit si. Mastermind Group je v doslovném překladu Mistrovská skupina”. Tudíž setkání lidí, kteří ví, co dělají a jak poradit. Tito lidé se potkávají na sérii pravidelných, řízených setkání v malé, uzavřené skupině s podobným cílem nebo zaměřením. Činnost MM je postavena na sdílení, podpoře a spolupráci. MM se snaží násobit potenciál odborností, dovedností, životních zkušeností či sítě kontaktů jednotlivých členů.

Jak to bude probíhat

Základem je moderovaná diskuze. Každý z účastníků ve stanoveném čase popíše konkrétní problém či potřebu, se kterou se zrovna potýká, a neví si rady.

Následně získává od ostatních zpětnou vazbu ke svému nápadu, problému či potřebě. Může se jednat o řešení opakujících se nesnází s organizací času, problémový klient, hledání vhodného nástroje pro řízení týmu či cokoliv jiného.

Setkání pak končí kolečkem veřejně slíbených závazků, které každý do příští schůzky splní.

Následující setkání začíná reflexí závazků z minula. Veřejný slib a diskuze o průběhu jeho plnění je hnacím motorem pro dokončení i těch nejnepříjemnější úkolů.

Akcí  bude provázet a moderovat Zdeňka Slováčková, členka společnosti IPMA Česká republika.

Zdeňka je projektová manažerka s více než dvacetiletou zkušeností s řízením IT projektů především pro finanční sféru (banky, stavební spořitelny). Od letošního roku spolupracuje se společností Inspirata.  Ráda se dělí o své profesní zkušenosti s ostatními lidmi.

Přihlaste se na tento MM. Stačí nám napsat e-mail.

Přihlaste se na událost

Těšíme se na vás!