Konference a semináře

Project Management Open Space

úterý 28. 1. 2020, 9:00 – 17:30

Konferenční centrum GreenPoint Dvouletky 529/42, Praha 10

Jediná konference, kde si obsah určujete sami. Ať už jste zkušený projektový manager nebo začínáte se svým prvním projektem, unconference Project Management Open Space je určena pro váš profesionální růst a cíle – vybírejte si diskuze, spojte se s dalšími odborníky, vytvářejte příležitosti a sdílejte zkušenosti, které vám pomohou zvýšit vaši odbornost.

Na Project Management Open Space se účastníci podílejí na vytvoření programu konference a společně vytvářejí skvělé prostředí pro vzájemné učení. Každý má možnost představit téma, které ho zajímá a obsadit jeden z časových bloků, které jsou pro tento den k dispozici. Pro každou diskuzi je vyhrazeno 45 minut a paralelně probíhá program ve více místnostech, mezi kterými máte možnost přecházet a klást otázky, nebo naopak odpovídat tam, kde můžete svými zkušenostmi přispět.

Na co se můžete těšit

Na akci se můžete těšit na zajímavé předřečníky, kteří Vás uvedou do tématu projektového řízení. Potkat se můžete například s:

  • Jiřím Krátkým
  • Markem Soukupem
  • Markem Čatlošem
  • Mirou Vlachem
  • a dalšími.

V druhé části dne se stanete tvůrci obsahu konference sami. Budete mít prostor sdílet zkušenosti s ostatními účastníky.

Vstupné na akci

V ceně vstupenky je občerstvení, oběd a káva po celý den. Také od nás dostanete výstupy ze všech session, které se budou konat.

Cena je 2 800 Kč. Pro členy IPMA CZ je sleva 10%.

Registraci na konferenci