IPMA® CZ, Young Crew

Procesy pro každodenní praxi – Afterwork s Pavlem Minářem

úterý 19. 2. 2019, 18:00 – 20:00

Inspiration Hub (DataScript s.r.o), Jankovcova 1037/49, Classic 7 - budova C

Procesní řízení není sprosté slovo. Nemusí apriori představovat těžkopádný moloch a odpor v organizacích, zejména při jejich nastavování. Přijďte se přesvědčit, že aplikace procesů v podnikání či každodenním životě přináší mnohá pozitiva, od automatizace rutinních činností po zvýšení osobní výkonnosti.

Účastníci získají vhled do procesního řízení očima zkušeného profesionála a nadšeného procesního manažera. Dozví se, co obnáší agilní procesní řízení, jak lze snížit chybovost systematizací práce, jaká je spojitost mezi procesy a time managementem, či jak lze procesovat kreativní činnost. Představíme si praktické ukázky procesů, které mohou být inspirací pro Vaše každodenní procesy a vést ke zvýšení osobní výkonnosti.

Těšit se můžete na workshop nabitý praktickými ukázkami z řízení procesů pro odbornou praxi i běžný život a živou diskuzi s lektorem na vše, co Vás ohledně procesů zajímá.

Přednášející

Pavel Minář je všestranná osobnost. Především je autorizovaný Google Cloud Partner a pomáhá firmám s nasazením G Suite. Stál u zrodu aplikace www.procesoid.com, jednoho z nejvíce user friendly nástrojů pro procesní řízení.

Bezmála 20 let pracoval v ZONER software, kde se vypracoval na pozici technického ředitele divize Software. Před pár lety se rozhodl pro změnu a působí na volné noze. Získal ocenění Živnostník roku Jihomoravského kraje.

Píše osobní blog, hraje improvizační divadlo, rád fotí a jezdí na kole. Více na www.minar.cz.

Mapa

Registrace

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři níže. Počet míst je omezený.

Vstupné činí 200 Kč a bude vybíráno v hotovosti na místě.

Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew.