Školení akreditovaných firem

Přípravný kurz na IPMA Agile level D - Agile associate ONLINE

26. 11. 2020 – 27. 11. 2020

Přípravný kurz na CERTIFIED AGILE ASSOCIATE IPMA LEVEL D vás provede veškerými oblastmi, které potřebujete pro úspěšné zvládnutí certifikační zkoušky.

Co vám kurz přinese?

Seznámení se ze všemi 28 kompetencemi, které jsou požadovány v rámci standardu ICB4 pro level IPMA Agile Associate. Porozumíte všem aspektům agile na týmové úrovni, seznámíme se se základním fungováním SCRUM, KANBAN, rolemi v agile, ceremoniemi. Následně postoupíme na základy agile ve velkých společnostech (tzv agile(zavinac)scale), lean praktiky a veškeré praktické kompetence, na které se často opomíjí a které v reálném životě způsobují největší problémy.Celý kurz doprovázíme reálnými příklady z praxe, aby přínos školení byl pro absolventy co největší. Upozorňujeme na oblasti, které bývají po přečtení velmi jasné a srozumitelné a ve kterých se následně nejvíce chybuje.

Pro koho je kurz určen?

V agilních organizacích existuje mnoho oddělení, které plní primárně podpůrnou (supportní) roli, je očekáváno, že budou umět s agilními týmy fungovat, nicméně nemají své agilního kouče, neprocházejí pravidelně vzděláváním v oblasti agile. Typicky se jedná ozástupce HR,back-office, prodejní síť, call-centra, IT support, Finance, Risk, Center of Excellance a mnoho dalších. Znalost IPMA Certified Agile Associate vám umožní velmi efektivně v tomto prostředí fungovat a být platným členem v agilní organizaci.

Certifikace je rovněž určenaabsolventům škol, kteří vstupují do praxe. Po absolvování kurzu a certifikace IPMA Certified Agile Associate získáte komplexní základ, který po vás agilní organizace budou vyžadovat, navíc podpořený mezinárodně uznávaným certifikátem.

Na kurz se můžete přihlásit zde

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím