IPMA® CZ, Young Crew

PIKNIKOVÝ AFTERWORK PRAHA STROMOVKA – MOTIVACE S IRENOU PAJEROVOU

pondělí 24. 6. 2019, 18:00 – 20:00

PARK STROMOVKA BUBENEČSKÁ 170 00, PRAHA 7-HOLEŠOVICE

Zajímá Vás vlastní sebeřízení a dosahování stanovených cílů? Chcete se naučit další dovednost či začít nový projekt, ale ne a ne najít tu správnou motivaci? Nebo se jí nedaří vždy udržet? Jaká je pravda o motivaci? Jak si ji uchovat a dosáhnout svých cílů Vám poví lektorka Irena Pajerová na piknikovém afterworku…

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na pohodový afterwork formou pikniku, kterým provede lektorka soft skills a jazykových dovedností Irena Pajerová. Zaměříme se na Vaši motivaci a dosahování cílů. Dozvíte se:

  • v čem spočívá motivace, jak funguje náš mozek
  • proč je důležitá (nejen pro projektového manažera)
  • jak ji získat a udržet si ji i přes komplikace, které vyvstanou při řízení projektů/ vedení lidí
  • jak lépe dosáhnout stanovených cílů.

Piknik se uskuteční dne 24. 6. 2019 od 18 hod v Parku Stromovka na Praze 7 - Holešovicích. Sraz účastníků je mezi 17:30-17:45 u pomníku před vstupem do Stromovky od Výstaviště, viz mapa níže.  Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny.

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři níže. Počet míst je omezený. Vstupné činí 200 Kč a bude vybíráno v hotovosti na místě nebo platbou přes QR kód. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů.

Přednášející

Irena Pajerová se více než 12 let podílí na organizaci workshopů, seminářů, festivalů, školení či mezinárodních projektů v oblasti měkkých dovedností a jazykového vzdělání. Studovala angličtinu a češtinu na Pedagogické a Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala stáž Erasmus v rakouském Salzburgu, au-pair pobyt v irském Corku a několik desítek mezinárodních školení po Evropě. Byla učitelkou na SŠ, lektorkou v mnoha jazykových školách, koordinátorkou vzdělávacích aktivit v neziskovce a působila jako mentorka pracovníků mládeže. Jedním z úspěšných projektů Ireny je Rozmluvme se (Rozmluvme se česky) zaměřený na odbourávání strachu z mluvení cizí řečí. Zajímá o dobrovolnictví a vše související se seberozvojem.

Na co se můžete těšit

Těšit se můžete na příjemný neformální workshop s výjimečnou lektorkou a v neposlední řadě na fajn piknik s Young Crew.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektový management, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.

Doplňující informace

  • Sraz mezi 17:30- 17:45 u pomníku před vstupem do Stromovky u Výstaviště, 50°06'15.8"N 14°25'50.7"E, viz mapa níže (pro opozdilce kontakt 775 492 989).
  • Vstupné - 200 Kč v hotovosti, nebo platbou QR kódem na místě
  • Zdarma pro členy IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci.

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Registrace