IPMA® CZ, Young Crew

PIKNIKOVÝ AFTERWORK PRAHA STROMOVKA – MOTIVACE S IRENOU PAJEROVOU

pondělí 24. 6. 2019, 18:00 – 20:00

PARK STROMOVKA BUBENEČSKÁ 170 00, PRAHA 7-HOLEŠOVICE

Zajímá Vás vlastní sebeřízení a dosahování stanovených cílů? Chcete se naučit další dovednost či začít nový projekt, ale ne a ne najít tu správnou motivaci? Nebo se jí nedaří vždy udržet? Jaká je pravda o motivaci? Jak si ji uchovat a dosáhnout svých cílů Vám poví lektorka Irena Pajerová na piknikovém afterworku…

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na pohodový afterwork formou pikniku, kterým provede lektorka soft skills a jazykových dovedností Irena Pajerová. Zaměříme se na Vaši motivaci a dosahování cílů. Dozvíte se:

  • v čem spočívá motivace, jak funguje náš mozek
  • proč je důležitá (nejen pro projektového manažera)
  • jak ji získat a udržet si ji i přes komplikace, které vyvstanou při řízení projektů/ vedení lidí
  • jak lépe dosáhnout stanovených cílů.

Piknik se uskuteční dne 24. 6. 2019 od 18 hod v Parku Stromovka na Praze 7 - Holešovicích. Sraz účastníků je mezi 17:30-17:45 u pomníku před vstupem do Stromovky od Výstaviště, viz mapa níže.  Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny.

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři níže. Počet míst je omezený. Vstupné činí 200 Kč a bude vybíráno v hotovosti na místě nebo platbou přes QR kód. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů.

Přednášející

Irena Pajerová se více než 12 let podílí na organizaci workshopů, seminářů, festivalů, školení či mezinárodních projektů v oblasti měkkých dovedností a jazykového vzdělání. Studovala angličtinu a češtinu na Pedagogické a Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala stáž Erasmus v rakouském Salzburgu, au-pair pobyt v irském Corku a několik desítek mezinárodních školení po Evropě. Byla učitelkou na SŠ, lektorkou v mnoha jazykových školách, koordinátorkou vzdělávacích aktivit v neziskovce a působila jako mentorka pracovníků mládeže. Jedním z úspěšných projektů Ireny je Rozmluvme se (Rozmluvme se česky) zaměřený na odbourávání strachu z mluvení cizí řečí. Zajímá o dobrovolnictví a vše související se seberozvojem.

Na co se můžete těšit

Těšit se můžete na příjemný neformální workshop s výjimečnou lektorkou a v neposlední řadě na fajn piknik s Young Crew.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektový management, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.

Doplňující informace

  • Sraz mezi 17:30- 17:45 u pomníku před vstupem do Stromovky u Výstaviště, 50°06'15.8"N 14°25'50.7"E, viz mapa níže (pro opozdilce kontakt 775 492 989).
  • Vstupné - 200 Kč v hotovosti, nebo platbou QR kódem na místě
  • Zdarma pro členy IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci.

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Registrace

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím