IPMA® CZ, Young Crew, Konference a semináře

Moje talenty a silné stránky

středa 11. 11. 2020, 18:00 – 20:00

Online

Znáš svoje talenty? Znáš svoje silné stránky? Znáš rozdíl mezi těmito dvěma pojmy? Školní vysvědčení každého z nás vypadá více méně stejně. Dozvíme se v něm jak jsme zvládli učivo každého z předmětů, ale nedozvíme se v něm na co máme předpoklady, talenty nebo co jsou naše silné stránky. A už vůbec ne kam se máme s našimi talenty vydat životem. Na to si musíme postupně přijít sami a ne pro všechny z nás je ta cesta snadná a přímá. Tento webinář je určen všem, kteří by chtěli tuto mezeru ve svém vzdělání začít vyplňovat. Mohl by být prvním krokem na cestě za poznáním svých talentů a silných stránek. Možná i na cestě k poznání silných stránek a talentů ostatních.

Přednášející

Martin Skalička, patnáct let pracuje jako kouč, školitel, průvodce a poradce. Hledání talentů a silných stránek jednotlivců i týmů je jednou z jeho vášní. Má za sebou výcviky s touto tématikou (CliftonStrengths od společnosti Gallup®, výcvik NLP, talentový výcvik Essencial Life Qualities) a svůj přístup nazývá TALENT BASED COACHING. Před tím, než začal koučovat pracoval mnoho let na obchodních, manažerských a nakonec ředitelských pozicích v IT firmách. Více o Martinovi na: https://www.martinskalicka.cz/

Moderátor


Robert Albrecht, je absolventem Vysokého učení technického v Brně a aktivním členem IPMA Česká Republika. Zabývá se převážně projektovým řízením v korporátním prostředí a mezilidskou komunikací. Mezi jeho oblíbená témata patří agilní řízení a analýza rizik.

Pro koho je webinář určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou třeba žádné zvláštní dovednosti a znalosti.

Na webináři si rozšíříte kompetence

 Kultura a hodnoty

Doplňující informace

  • Webinář je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Během prezentace prosíme účastníky o ztlumení mikrofonu, naopak během diskuze se neváhejte ptát nebo chatovat.

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na https://www.facebook.com/YoungCrewCZ/.

Těšíme se na Vás!

Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Partneři Afterworku

Registrace