IPMA® CZ, Young Crew

Jarní Afterwork s mistrem change managementu Jánem Urigou

středa 24. 4. 2019, 18:00 – 20:00

PwC Experience Center na adrese: PwC Česká republika, City Green Court, Hvězdova 1734/2c, Praha 4 – Nusle

Sympatický projektový manažer a konzultant Ján Uriga Vám představí metody a techniky pro řízení změn a zavádění inovací ve společnosti. Nenechte si ujít příležitost získat praktické rady od zkušeného lídra z PwC Experience Centra.

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na afterwork s Jánem Urigou, se kterým můžete diskutovat o úskalích change managementu, např. problému s resistentním postojem zaměstnanců. Dále je workshop určen pro všechny, které zajímá inovační kultura, rozvoj lidského potenciálu, leadership, rozvoj podnikání a business improvement.

Workshop bude veden ve slovenštině.

Afterwork se uskuteční dne 24. 4. 2019 od 18 hod v PwC Experience Center na adrese: PwC Česká republika, City Green Court, Hvězdova 1734/2c, Praha 4 – Nusle (mapa viz níže, blízko metra C Pankrác).

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři níže. Počet míst je omezený. Vstupné činí 200 Kč a bude vybíráno v hotovosti na místě. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew.

Přednášející - Ján Uriga

Ján Uriga se od studentských let věnuje behaviorální psychologii. Vždy jej zajímalo, na jakých principech je postaveno rozhodování lídrů, jak aplikovat behaviorální ekonomii, co rozhoduje o sociální inteligenci či jaké jsou metody rozvoje lidského potenciálu.  Původně se ve své praxi věnoval lidským zdrojům, později se stal uznávaným konzultantem a projektovým manažerem s mezinárodním ohlasem v v oblasti change managementu, metodách měření inovačního potenciálu a rozvoje inovační kultury. Pracuje v poradenské společnosti PwC a řídí spin off PwC Experience Center, které klientům nabízí poradenství v aplikaci change managementu a řešení pro digitální věk.

Na co se můžete těšit

Těšit se můžete na příjemný workshop s personou grata Jánem Urigou, kterého se můžete ptát na otázky v oblasti change managementu, řízení lidských zdrojů, uplatnění technik pro aplikaci inovací ve Vaší společnosti a mnohé další.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektový management, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.

Doplňující informace

  • Vstupné 200Kč v hotovosti
  • Zdarma pro členy IPMA ČR a IPMA Young Crew
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Registrace

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím