1 / 6




IPMA® CZ, Young Crew
Jarní Afterwork s mistrem change managementu Jánem Urigou
středa 24. 4. 2019, 18:00 – 20:00
PwC Experience Center na adrese: PwC Česká republika, City Green Court, Hvězdova 1734/2c, Praha 4 – Nusle
Sympatický projektový manažer a konzultant Ján Uriga Vám představí metody a techniky pro řízení změn a zavádění inovací ve společnosti. Nenechte si ujít příležitost získat praktické rady od zkušeného lídra z PwC Experience Centra.
IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na afterwork s Jánem Urigou, se kterým můžete diskutovat o úskalích change managementu, např. problému s resistentním postojem zaměstnanců. Dále je workshop určen pro všechny, které zajímá inovační kultura, rozvoj lidského potenciálu, leadership, rozvoj podnikání a business improvement.
Workshop bude veden ve slovenštině.
Afterwork se uskuteční dne 24. 4. 2019 od 18 hod v PwC Experience Center na adrese: PwC Česká republika, City Green Court, Hvězdova 1734/2c, Praha 4 – Nusle (mapa viz níže, blízko metra C Pankrác).
Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři níže. Počet míst je omezený. Vstupné činí 200 Kč a bude vybíráno v hotovosti na místě. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew.
Přednášející - Ján Uriga
Ján Uriga se od studentských let věnuje behaviorální psychologii. Vždy jej zajímalo, na jakých principech je postaveno rozhodování lídrů, jak aplikovat behaviorální ekonomii, co rozhoduje o sociální inteligenci či jaké jsou metody rozvoje lidského potenciálu. Původně se ve své praxi věnoval lidským zdrojům, později se stal uznávaným konzultantem a projektovým manažerem s mezinárodním ohlasem v v oblasti change managementu, metodách měření inovačního potenciálu a rozvoje inovační kultury. Pracuje v poradenské společnosti PwC a řídí spin off PwC Experience Center, které klientům nabízí poradenství v aplikaci change managementu a řešení pro digitální věk.
Na co se můžete těšit
Těšit se můžete na příjemný workshop s personou grata Jánem Urigou, kterého se můžete ptát na otázky v oblasti change managementu, řízení lidských zdrojů, uplatnění technik pro aplikaci inovací ve Vaší společnosti a mnohé další.
Pro koho je workshop určený
Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektový management, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.
Doplňující informace
- Vstupné 200Kč v hotovosti
- Zdarma pro členy IPMA ČR a IPMA Young Crew
- Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
- Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci
Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.