Konference a semináře

Jak je na tom projektové řízení v ČR?

čtvrtek 22. 3. 2018, 18:00

ANIMIKA Hubu, Křižíkova 176/27, Praha, Karlín

Přijďte ve čtvrtek 22. 3. 2018 od 18:00 do ANIMIKA Hubu, Křižíkova 176/27, Praha, Karlín mezi své - kolegy projektové manažery, komunitu lidí okolo projektového řízení, a pojďte si poslechnout a společně diskutovat výsledky průzkumu projektového řízení v ČR v roce 2017, který již desátým rokem organizuje společnost EY.

Průzkum nám představí kolega Štěpán Bach, Manager, IT Advisory, EY, který průzkum řídil. Co z průzkumu vyplývá? Že počet realizovaných interních projektů v českých firmách mírně roste, zároveň se zvýšil počet větších, delších a dražších projektů. I tak se ale projekty často nedočkají dostatečné podpory vrcholového managementu a poměrně často končí neúspěchem.

Co je příčinou neúspěchu? A mění se tyto faktory ročník od ročníku? Jaká je typicky praxe v prioritizaci projektů ve firmách? A jakou roli hraje projektová kancelář? Dělá PMO dobrou službu? Dostává projekťák více projektů na starosti a jaké to má důsledky?

Na tyto a mnohé další otázky, které sami položíte, budeme diskutovat v zajímavých prostorách co-working centra ANIMIKA HUB v Karlíně. Podle Pražského městského průvodce city-dog.cz, je Animika Hub jedním z 11 nejlepších míst v Praze pro co-working a semináře! Bude pro vás připraveno i malé večerní občerstvení.

Přihlaste se na seminář