IPMA® CZ, Konference a semináře

IPMA SENET KONFERENCE DUBROVNÍK

21. 9. 2022 – 24. 9. 2022

Hotel Croatina, Cavtat ( Dubrovnik), Croatina

Pokud jste během léta nestihli moře, můžete si k němu zajet v září. Zveme vás již na šestou IPMA SENET konferenci. Bude se konat od 21.-24. září v Dubrovníku. Téma letošní konference: Digitální transformace a udržitelný rozvoj v projektovém řízení.

IPMA Chorvatsko ve spolupráci s Mezinárodní asociací projektového managementu (IPMA), regionální sítí IPMA SENET, Chorvatskou asociací pro stavební management (CACM) a Stavební fakultou Univerzity v Záhřebu si vás dovoluje pozvat na 6. konferenci projektového managementu IPMA SENET na téma:  Digitální transformace a udržitelný rozvoj v projektovém řízení.

Digitální transformace v organizacích nabývají stále většího významu pro dosažení inovací, konkurenceschopnosti, růstu a posílení pozice na trhu, což vyžaduje nejen modernizaci procesů, ale také změnu organizační kultury a produktů/služeb kolem nových digitálních schopností. Jejich úspěšná realizace je často spojena se značným množstvím rozhodování na taktické úrovni, které provádějí projektoví manažeři, kteří se musí pohybovat v rámci svých povinností a být dobře přizpůsobeni práci v rychle se měnícím a digitálním prostředí a zároveň se soustředit na strategii a průběžně poskytovat hodnotu zákazníkům.

Registrujte si svou vstupenku