IPMA® CZ, Konference a semináře

Hybridní přístupy – druhý díl

středa 26. 5. 2021, 16:00 – 18:00

Online

V úvodním webináři "Hybridní řízení - vodopád, agile nebo něco mezi?" jsme si upřesnili znalostní základ o principech prediktivního i agilního přístupu k vývoji produktu, řízení projektu atd. a probrali jsme i jejich možné kombinace. Nyní dáme prostor ryze praktickým zkušenostem a formu webináře změníme na interaktivní panelovou diskuzi.

Účastníky pro panelovou diskuzi jsme vybrali tak, abychom zcela pokryli zkušenosti jak  z agilního světa, tak z  prediktivního řízení projektů i jejich kombinací.

Panelová diskuze  bude moderována Janem  Doležalem  (LinkedIn profil) a jeho pozvání do panelu přijali:

Tomáš Plechatý

Programový manažer, trenér a kouč s více jak 20 lety zkušeností v oblasti telekomunikací, strojírenství a IT. Specializuje se na řízení mezinárodních programů/projektů. Nyní vede ve společnosti Doosan Bobcat implementaci globálního inovačního programu pro EMEA region.Mezi jeho dřívější nejvýznamnější zářezy na pažbě projekťáka patří komerční spuštění 3G sítě ve společnosti T-Mobile a sdílení mobilních sítí mezi konkurenty O2 a T-Mobile. Se selským rozumem a srdcem muzikanta vášnivě spojuje zdánlivě neslučitelné světy projektového řízení Agile a Waterfall, LinkedIn

Oleg Smirský

Oleg posledních 9 let se zabývá řízením vývoje software v rolích šéfa vývoje, Scrum Mastera, projektového manažera pro firmy jako BNP Paribas Cardif, Komerční pojišťovna a nyní Siemens Mobiliy. Poprvé se setkal s agilním vývojem před 16 lety jako softwarový inženýr, kdy uplatňoval na projektech technické aspekty agility (párové programování, TDD, continuous integration).

Při vedení týmů zastává názor, že není nutné používat sofistikované pojmy z agile, ale především žít hodnoty - co nejdříve dodávat funkční řešení, dávat zpětnou vazbu a říkat si o ní, budovat kulturu spolupráce uvnitř a vně týmu, neustále se rozvíjet a nikdy nepřestat zlepšovat procesy.

Kvalifikace: Prince 2 Foundation; Prince 2 Agile; Certified Scrum Master;  Certified Agile Leadership ½ , LinkedIn

Josef Sedláček

Manažer realizace ve společnosti ICZ s dlouholetými zkušenostmi s liniovým řízením různých oddělení výroby a dodávek SW (vývojových, implementačních či servisních týmů) a řízením klíčových projektů. Ve své praxi realizoval IT projekty ve veřejné správě (v ČR a v zahraničí v Kazachstánu) a v komerční sféře (výrobní podniky).

Svoji praxi v oblasti informačních technologií zahájil v IT oddělení OÚ Benešov, poté přešel do komerční IT společnosti Exprit s.r.o., kde se účastnil jak vývoje SW produktů, tak jejich dodávek zákazníkům ať již v roli konzultanta, či v roli projektového manažera. Později řídil procesy výroby, dodávek a podpory SW produktů z pozice manažera realizace. Po akvizici společnosti Exprit s.r.o. do společnosti ICZ, a.s. nadále působí v roli manažera realizace, a kromě liniového řízení výrobních oddělení rád řídí klíčové projekty společnosti.

Aktivně předává svým kolegům zkušenosti v oblasti projektového managementu formou vedení odborných kurzů či tematicky orientovaných přednášek. Josef je držitel IPMA® Level A Certified Project Director, LinkedIn

Registrace na webinář

Odkaz na link obdržíte na základě vaší registrace několik dní před termínem.

Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.