Young Crew

Hra na kompetence PM - Afterwork s Jirkou Krátkým

středa 30. 5. 2018, 18:00 – 20:00

PM CONSULTING – Sokolovská 178/247, 190 00 Praha 9

Proplouváte projekty jako zkušený mořský vlk? Znáte své silné a slabé stránky na poli kompetencí projektového řízení? Přijďte si s námi zahrát deskovou hru SEA WOLF!

Projektový manažer ovládá široké spektrum dovedností. Jaké kompetence jsou pro řízení projektu, programu či portfolia klíčové? V čem se můžete zdokonalit a které stránky osobnosti, týmové spolupráce a řízení projektu posílit?

IPMA ČR a IPMA Young Crew Vás zvou na afterwork, na kterém si formou zábavné týmové hry prozkoumáme kompetence projektového manažera dle standardu IPMA, zjistíme, co vše obsahují a jak je nejefektivněji využít v praxi.

Přijďte se s námi bavit!

Workshop se koná ve středu 30. května od 18 hod v prostorách PM Consulting, Sokolovská 178/247, 190 00 Praha 9.

Hra trvá 90 min. Facilitátorem bude Jirka Krátký, zkušený projektový manažer a trenér simulačních her. Poté bude následovat krátké review, na základě kterého se účastník dozví, v čem je možné se dále zlepšovat a jakým směrem nastartovat svůj osobní rozvoj.

AFTERWORK má omezenou kapacitu. Neváhejte se přihlásit co nejdříve prostřednictvím formuláře níže.

Přednášející

Workshopem provede Jiří Krátký, zkušený projektový manažer a lektor tréninků praktického projektového řízení, simulačních her a příprav k mezinárodním certifikacím. Jirka se dlouhodobě věnuje poradenství projektového řízení, je viceprezidentem organizace zastupující v ČR standard IPMA a také spoluautorem několika knih o projektovém řízení, např. „5 kroků k úspěšnému projektu“ nebo „Projektový management v praxi“.

Na co se můžete těšit

Na zábavný workshop s týmovou deskovou hrou, na kterém si ověříte kompetence projektového manažera definované ICB 4.0, které jsou základem certifikace IPMA.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou třeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.