Young Crew

Hra na kompetence PM - Afterwork s Jirkou Krátkým

středa 30. 5. 2018, 18:00 – 20:00

PM CONSULTING – Sokolovská 178/247, 190 00 Praha 9

Proplouváte projekty jako zkušený mořský vlk? Znáte své silné a slabé stránky na poli kompetencí projektového řízení? Přijďte si s námi zahrát deskovou hru SEA WOLF!

Projektový manažer ovládá široké spektrum dovedností. Jaké kompetence jsou pro řízení projektu, programu či portfolia klíčové? V čem se můžete zdokonalit a které stránky osobnosti, týmové spolupráce a řízení projektu posílit?

IPMA ČR a IPMA Young Crew Vás zvou na afterwork, na kterém si formou zábavné týmové hry prozkoumáme kompetence projektového manažera dle standardu IPMA, zjistíme, co vše obsahují a jak je nejefektivněji využít v praxi.

Přijďte se s námi bavit!

Workshop se koná ve středu 30. května od 18 hod v prostorách PM Consulting, Sokolovská 178/247, 190 00 Praha 9.

Hra trvá 90 min. Facilitátorem bude Jirka Krátký, zkušený projektový manažer a trenér simulačních her. Poté bude následovat krátké review, na základě kterého se účastník dozví, v čem je možné se dále zlepšovat a jakým směrem nastartovat svůj osobní rozvoj.

AFTERWORK má omezenou kapacitu. Neváhejte se přihlásit co nejdříve prostřednictvím formuláře níže.

Přednášející

Workshopem provede Jiří Krátký, zkušený projektový manažer a lektor tréninků praktického projektového řízení, simulačních her a příprav k mezinárodním certifikacím. Jirka se dlouhodobě věnuje poradenství projektového řízení, je viceprezidentem organizace zastupující v ČR standard IPMA a také spoluautorem několika knih o projektovém řízení, např. „5 kroků k úspěšnému projektu“ nebo „Projektový management v praxi“.

Na co se můžete těšit

Na zábavný workshop s týmovou deskovou hrou, na kterém si ověříte kompetence projektového manažera definované ICB 4.0, které jsou základem certifikace IPMA.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou třeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím