AI v Projektovém Řízení

úterý 5. 3. 2024, 17:30 – 21:00

Keboola Prague Office, Dělnická 191/27, 170 00 Praha 7-Holešovice

Nejen do světa projektového řízení vpadla umělá inteligence. Rádi představíme jak se s pomocí této inovativní a pokročilé techniky změní projektové řízení. Událost slibuje odhalení spojení umělé inteligence a moderních přístupů projektového řízení, které přinese nové možnosti efektivity, optimalizace a inovací.

Naučte se, jak využít špičkové technologie umělé inteligence ke zlepšení plánování, monitorování a řízení projektů. Setkejte se s odborníky, kteří jsou na špici inovací v oblasti umělé inteligence a kteří sdílí své poznatky a zkušenosti v integraci AI do projektového řízení. Odneste si náměty na aplikace  a konkrétní kroky, které můžete začít využívat s minimální investicí nebo úsilím.

Časový plán:

  • 17:30 Scházíme se
  • 18:00 Zahájení
  • 18:15 Martin Juřík - Jak využít AI pro optimalizaci pracovního plánu jednotlivých týmů. Aneb odpověď na otázku, kdo, proč a na čem aktuálně pracuje, kdy bude mít hotovo a co se stane, když přijmeme novou zakázku – zvládneme ji vyrobit? To vše dnes umí AI spočítat, naplánovat a vás tak nechá dělat skutečně důležité věci.
  • 19:00 Pavel Chocholouš - Ukázka integrací AI/ML s využitím nástroje Keboola.
  • 20:00 Panelová diskuse - Sára Polak, Martin Juřík

Těšíme se na setkání s vámi a společné prozkoumání budoucnosti projektového řízení s umělou inteligencí!

Vstupné dobrovolné. ;-)

Honza Slavík

Garantem setkání je Honza Slavík. Honza se už věnuje primárně předávání svých zkušeností, které získal nejen v oblasti projektového řízení. Přednáší, školí. Velmi rád využívá metody aplikovaného výzkumu a moderní vědy. Trénuje běhání a baví ho se neustále učit, poznávat nové obory, získávat nové zkušenosti. Je aktivní člen IPMA Česká repulibka a v Praze pořádá občasná tématická setkání projektových manažerů u piva, petanque nebo na odbornější téma.

Partneři akce

Registrace

Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.