Young Crew

AfterWork: Zuzana Ježková - Jak chytře a psychologicky nastartovat projekt i jeho tým

úterý 10. 4. 2018, 18:00 – 20:30

Praha, Vítězné náměstí 2, Shine Consulting

Projekt na startovní čáře je ovlivněn zejména schopností týmu rychle se sladit a sehrát tak, aby všichni vyšli stejnou cestou směřující k dosažení stanovených cílů. Jak se při zahájení projektu v heterogenním týmu dobře zorientovat a vést jej k úspěšnému cíli? Jakých chyb se při startu projektu dopouštíme a jak je takticky eliminovat?

IPMA Česká republika, z.s., a IPMA Young Crew Vás srdečně zvou na afterwork se zkušenou lektorkou, psycholožkou a osobní koučkou Zuzanou Ježkovou, který se uskuteční dne 10. 4. od 17:30 ve školicím centru Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích.

Na modelovém příkladu si vyzkoušíte, jaká omezení nastávají při spouštění projektu, a následně výkladem s příklady se dozvíte, jak se chybám vyvarovat z pohledu psychologického i na základě aplikace technik projektového řízení.

Přednášející

Zuzana Ježková je zkušená lektorka, která se představila např. na Quo Vadis 2017. Pravidelně organizuje odborná školení, zážitkové tréninky a rozvojové kurzy. Zaměřuje se na oblast projektového řízení, sebeřízení, work-life balance, komunikační dovednosti a další soft skills. Je certifikovanou konzultantkou projektového řízení (IPMA® PMC). Sama víc jak 11 let pracovala jako projektová manažerka (má certifikáty IPMA, PMI i PRINCE2).
Napsala e-knihu Hodina navíc každý den, přispívá na blog psychologicketipy.cz a mnoho dalšího. Více se můžete dozvědět na zuzanajezkova.cz.

Na co se můžete těšit

Na workshop s modelovou situací a praktickými příklady vedený profesionální lektorkou. Ukážeme si techniky, které vedou k tomu, aby si tým vzájemně porozuměl již na začátku projektu a zvýšila se tak šance, že cíl projektu bude dosažen.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou třeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím