Young Crew

AfterWork: Zuzana Ježková - Jak chytře a psychologicky nastartovat projekt i jeho tým

úterý 10. 4. 2018, 18:00 – 20:30

Praha, Vítězné náměstí 2, Shine Consulting

Projekt na startovní čáře je ovlivněn zejména schopností týmu rychle se sladit a sehrát tak, aby všichni vyšli stejnou cestou směřující k dosažení stanovených cílů. Jak se při zahájení projektu v heterogenním týmu dobře zorientovat a vést jej k úspěšnému cíli? Jakých chyb se při startu projektu dopouštíme a jak je takticky eliminovat?

IPMA Česká republika, z.s., a IPMA Young Crew Vás srdečně zvou na afterwork se zkušenou lektorkou, psycholožkou a osobní koučkou Zuzanou Ježkovou, který se uskuteční dne 10. 4. od 17:30 ve školicím centru Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích.

Na modelovém příkladu si vyzkoušíte, jaká omezení nastávají při spouštění projektu, a následně výkladem s příklady se dozvíte, jak se chybám vyvarovat z pohledu psychologického i na základě aplikace technik projektového řízení.

Přednášející

Zuzana Ježková je zkušená lektorka, která se představila např. na Quo Vadis 2017. Pravidelně organizuje odborná školení, zážitkové tréninky a rozvojové kurzy. Zaměřuje se na oblast projektového řízení, sebeřízení, work-life balance, komunikační dovednosti a další soft skills. Je certifikovanou konzultantkou projektového řízení (IPMA® PMC). Sama víc jak 11 let pracovala jako projektová manažerka (má certifikáty IPMA, PMI i PRINCE2).
Napsala e-knihu Hodina navíc každý den, přispívá na blog psychologicketipy.cz a mnoho dalšího. Více se můžete dozvědět na zuzanajezkova.cz.

Na co se můžete těšit

Na workshop s modelovou situací a praktickými příklady vedený profesionální lektorkou. Ukážeme si techniky, které vedou k tomu, aby si tým vzájemně porozuměl již na začátku projektu a zvýšila se tak šance, že cíl projektu bude dosažen.

Pro koho je workshop určený

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou třeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.