IPMA® CZ, Young Crew, Konference a semináře

Afterwork - Procesy jako nástroj ke zlepšení komunikace a motivace lidí

úterý 24. 3. 2020, 18:00 – 20:00

Vzletná, Kreativní epicentrum & coworkingové centrum, Milady Horákové 387/56, Praha 7

Procesy nejsou jen o procesních mapách a diagramech, ale zejména o lidech. Lidé, které jejich práce baví, mají lepší výsledky. K tomu potřebují jasně a srozumitelně nastavená pravidla, kompetence a smysluplné procesy.Více se dozvíte na workshopu s Reginou Kubcovou.

Na dalším afterworku IPMA Young Crew předá své zkušenosti lektorka a konzultantka procesního a projektového řízení Regina Kubcová. Dozvíte se, jaké procesy jsou ve firmách často opomíjené a jaký to má dopad na další rozvoj organizace. Podíváme se na to, jaký vliv má firemní kultura a styl řízení na zavádění procesů a projektového řízení a jak úzce souvisí procesy s projekty. Povíme si také, jakou roli hraje při řízení projektů i zavádění procesů top management a kde jsou největší úskalí při jeho zapojování do důležitých změn.

Zkrátka odnesete si mnoho témat k zamýšlení se spoustou příkladů z praxe z prostředí byznysu i nezisku. Workshop proběhne interaktivní formou, na které účastníci ocení zejména výměnu zkušeností, která je zdrojem cenné inspirace.

Afterwork se koná 24. března od 18 do 20 hod v kreativním epicentru & coworkingovém centru Vzletná na adrese Milady Horákové 387/56 v Praze 7.

Přednášející

Regina Kubcová pomáhá firmám, které se ocitli v bludném kruhu zahlcení a nedostatečné produktivity. Učí je, jak zavést funkční firemní procesy, které pomáhají, ale nesvazují, a jak efektivně řídit projekty, aby lidé opět nacházeli ve své práci smysl a radost.

Jako lektorka předává své 20leté zkušenosti v kurzech a workshopech a učí lídry využívat procesy a projektové řízení pro efektivní spolupráci týmů ve firmě i směrem ke klientům.

Spolupracuje se společností SevenIN, která se věnuje rozvoji zdravé firemní kultury, a jako mentor a expert působí v projektech Impact Hubu Praha a Asociaci rodinných firem.

 

Na co se můžete těšit

Na přátelskou a otevřenou atmosféru, bohatou diskuzi a užitečné tipy lektorky s bohatou praxí v optimalizaci firemních procesů, time managementu či efektivním řízení projektů.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou třeba žádné zvláštní dovednosti a znalosti.

Na workshopu si rozšíříte kompetence

Komunikační dovednosti Kultura a hodnoty Systém řízení, struktura a procesy

Doplňující informace

  • Vstupné 300 Kč v hotovosti nebo QR kodem
  • Zdarma pro členy IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na https://www.facebook.com/YoungCrewCZ/.

Těšíme se na Vás! 

Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Mapa místa konání

Partneři Afterworku

Registrace

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím