IPMA® CZ, Young Crew, Konference a semináře

Afterwork Praha - Simulační týmová hra Raven13

pondělí 10. 2. 2020, 18:00 – 20:00

Shine Leadership, Training Centre Hradčanská, Milady Horákové 116/109B, Praha 6

Přijďte si vyzkoušet hru Raven13 – Zachraňte životy s gamemasterkou Lucií Novou, lektorkou a projektovou manažerkou zaměřující se na IT vývoj.

Ve skupině 5 až 9 hráčů budete spolupracovat na společném úkolu, na kterém bude třeba zvolit vhodnou strategii a nastavit efektivní komunikaci. Simulační hra probíhá jak v reálném prostředí, tak virtuálně (využijete váš smartphone a Chrome).

Hra je dynamická a nudit se rozhodně nebudete.

Na konci ji vyhodnotíme pod vedením zkušené gamemasterky a lektorky IT procesů Lucie Nové, která zároveň workshop povede.

Afterwork se koná 10. února od 18 do 20 hod v prostorách Shine Leadership na adrese Shine Leadership, Training Centre Hradčanská, Milady Horákové 116/109B, Praha 6.

Přednášející

Lucie Nová je projektovou manažerkou více než 8 let. Zaměřuje se na projekty s IT dodávkou, také ráda pracuje na projektech z oblasti změn ve společnosti (change management). Zkušenosti získala např. ve společnosti Vodafone, kde vedla projekt na nasazení nového systému hodnocení a odměňování zaměstnanců.

Kvalita softwaru a testování jsou její oblíbená témata. Ve společnosti Simpleway vedla oddělení testování softwaru a podpory zákazníků. V O2 zase tým, který odbavoval defekty v rámci velkého transformačního projektu firmy. V současné době se věnuje nejen projektům (itprocesy.cz), ale také lektorské činnosti.

Na co se můžete těšit

Hra prověří Vaší schopnost komunikace v týmu, reakce na změny, organizace a strategické rozhodování. Bude probíhat v reálu i virtuálně (využijete Váš smartphone).

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou třeba žádné zvláštní dovednosti a znalosti.

Na workshopu si rozšíříte kompetence

Doplňující informace

  • Vstupné 300 Kč v hotovosti nebo QR kodem
  • Zdarma pro členy IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na https://www.facebook.com/YoungCrewCZ/

Těšíme se na Vás! 

Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Partneři Afterworku

Registrace