IPMA® CZ, Young Crew

Afterwork Praha - Efektivní komunikace v týmu jednou provždy, Karel Dytrych

úterý 21. 5. 2019, 18:00 – 20:00

Tréninkové centrum SHINE Praha, Vítězné nám. 2, 160 00 Praha 6

Když vázne komunikace v týmu, jde o jeden z nejpalčivějších problémů, které musí projektový manažer promptně řešit. Lze tomu předejít? Existuje užitečný nástroj, který by zefektivnil úkolování týmu, monitoring či vedení porad? Přijďte si poslechnout zkušenost Karla Dytrycha z Freelo.cz a jeho doporučení, jak si efektivní komunikací v týmu zjednodušit svou práci.

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na afterwork s Karlem Dytrychem, spoluzakladatelem úspěšné aplikace Freelo pro týmovou komunikaci nad úkoly, který předá tipy, jak komunikovat v týmu a snadno si zorganizovat a automatizovat práci na projektech. 

Na workshopu si představíme nejlepší vychytávky a funkce nástroje Freelo.cz. Zaměříme se na pravidla pro komunikaci v týmu při úkolování, ukážeme si, jak může vypadat efektivní porada, práce s externisty aj. Zjistíte, že pomocí procesů si ušetříte spoustu starostí a času. Na závěr si projdeme tipy pro osobní produktivitu.

Afterwork se koná dne 21. 5. 2019 od 18 hod v Tréninkovém centru SHINE Praha na adreseVítězné nám. 2, Praha 6, v učebně ve 4. patře(mapa viz níže, blízko metra A Dejvická).

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři níže. Počet míst je omezený.Vstupné činí 200 Kč a bude vybíráno v hotovosti na místě. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew.

Přednášející

Karel Dytrych je zakladatel české aplikace Freelo, která slouží k organizaci práce a komunikaci nad úkoly. Prostřednictvím svých projektů zjednodušuje podnikání druhým. Natáčí podcast Z podpalubí, miluje sport, cestování a zdravý životní styl. Rád zkouší nové věci a přes hodnoty, které uznává, nejede vlak. Jednou z nich je svoboda v práci…

Na co se můžete těšit

Součástí workshopu budou praktické ukázky, konkrétní témata, diskuze, otevřené vyprávění o zkušenostech lektora vč. fuckupů. Nenechte si akci ujít, pokud váš tým vykazuje neefektivní práci, méně kvalitní výstupy, než očekáváte, pracuje reaktivně namísto klidné soustředěné činnosti, hoří mu termíny, prodírá se nekonečnou emailovou konverzací, a vy s tím chcete něco dělat.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.

Doplňující informace

  • Vstupné -  200 Kč v hotovosti, nebo platbou QR kódem na místě
  • Zdarma pro členy IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Registrace