IPMA® CZ, Young Crew

Afterwork - Posilte vnitřní motivaci objevením svého proč

pondělí 23. 9. 2019, 17:00 – 20:00

Tréninkové centrum Shine Praha, Vítězné nám. 2, 160 00 Praha 6

Být projektovým manažerem znamená dlouhodobě zvládat náročné překážky a řešit složité situace. Kde na to brát motivaci? Autor knihy Objevte své PROČ, Simon Sinek, na to má odpověď: objevit vnitřní motivy toho PROČ děláte to, co děláte. Lidé, kteří znají svoje PROČ jsou v životě i práci spokojenější a výkonnější. Přijďte objevit své PROČ s profesionálními kouči Martinem Čechákem a Michalem Holubem.

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na Afterwork s Martinem Čechákem a Michalem Holubem, profesionálními kouči a lektory leadershipu s bohatými manažerskými zkušenostmi. 

Afterwork se koná dne 23. 9. 2019 od 17 hod v Tréninkovém centru SHINE Praha na adrese Vítězné nám. 2, Praha 6, v učebně ve 4. patře (mapa viz níže, blízko metra A Dejvická).

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři níže. Počet míst je omezený. Vstupné činí 300 Kč a bude vybíráno na místě v hotovosti nebo platbou QR kódem. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew, a komor PMI a KPM.

Přednášející

Martin ČechákMartin Čechák, ACC je profesionálním koučem - trenérem - konzultantem HR, který propojuje zkušenosti z velkých korporací s principy svobodných firem, což mu dává možnost praktikovat odlišné dovednosti a přístupy. Místo často uplatňovaného stylu “nad a pod řízený”, provádí organizace a její leadery procesem sebeřízení a odpovědností, což mu pomáhá v lidech zapalovat vnitřní motivaci. Za pomoci transformačního koučování objevuje s klienty smysl a jejich základní hodnoty. V koučování se zaměřuje na leadership, firemní kulturu a objevování týmového i individuálního "PROČ".


Michal HolubMichal Holub
, MBA je profesionálním koučem a lektorem s bohatými manažerskými zkušenostmi. Pomáhá lidem k úspěchu a naplnění objevením vnitřních motivů, definováním jejich vize, překonáním vnitřních bloků a v neposlední řadě posílením leadership dovedností. 

Na co se můžete těšit

Součástí workshopu bude krátká teorie o tom proč je tak důležité znát svoje PROČ, dozvíte se příklady lidí, týmů a organizací, které se díky objevení svého proč výrazně proměnili. V praktické části workshopu objevíte svoje PROČ a zformulujete ho do úderné věty. Nakonec vaše PROČ zážitkovým způsobem ukotvíte, čímž se stane vaší součástí.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.

Na workshopu si rozšíříte kompetence:

Sebereflexe a sebeřízení Orientace na výsledky

Vizualizace je použita se souhlasem autora competent.pm.

Doplňující informace

  • Vstupné - 300 Kč v hotovosti, nebo platbou QR kódem na místě
  • Zdarma pro členy IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů
  • Předpokládaná doba trvání jsou 3 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Registrace

Kapacita Afterworku je naplněna, ale můžete se přihlásit jako náhradník. Pokud bude zájem o toto téma velké domluvíme se s lektory, aby workshop zopakovali.