IPMA® CZ, Young Crew

Afterwork - Krizový plán na eventu

úterý 5. 11. 2019, 18:00 – 20:00

Principal engineering, Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha 4-Nusle

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na Afterwork s Zdeňkem Rakem, zkušenostmi ostříleným event manažerem.

Afterwork se koná dne 5. 11. 2019 od 18 hod v Principal engineering Praha na adrese Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha 4-Nusle (mapa viz níže, blízko metra C Pankrác).

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři níže. Počet míst je omezený. Vstupné činí 300 Kč a bude vybíráno na místě v hotovosti nebo platbou QR kódem. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew, a komor PMI a KPM.

Přednášející

Čtyřiadvacet let. Dostatečně dlouhá doba na realizaci spousty různých věcí včetně sbírání životních i profesních zkušeností. Je to i dostatečně dlouhá doba na to vypracovat se od dětských táborů až po ředitele Serie Red Bull Air Race.

Takhle napsané to vypadá jednoduše, ale ano, opravdu to takhle bylo. Zdeněk Rak začínal právě organizací víkendových akcí či dětských táborů před čtyřiadvaceti lety. Přes ski a snowboard závody v rámci Board Show během studií se následně dostal do Red Bullu. A strávil v něm patnáct let.

Stejně jako kdysi dávno začínal organizací táborů, i v Red Bullu začínal nejprve studentskými akcemi. Až později přešel ke sportovním akcím v Česku a na Slovensku. A vygradovalo to akcemi pro statisíce lidí a pozicí ředitele Serie Red Bull Air Race.

Co bylo jeho největším zážitkem v rámci spojení s Red Bullem? Jednoduchá odpověď – Red Bull Crashed Ice Praha 2009 na Vyšehradě. Po stránce životních i profesních zkušeností a zážitků toho ale zažil spoustu po celém světě.

I proto je v současnosti spolumajitelem Event Architects a má v plánu předávat své zkušenosti a znalosti dál. Skrze vzdělávací platformu ConnectEA nebo i prostřednictvím Give me 5. Tedy akcí, díky které mají šanci na úspěch zajímavé projekty, které potřebují a chtějí oslovit případné sponzory.

Na co se můžete těšit

Jestli jste někdy měli šanci organizovat event, tak jistě víte, že je to adrenalin sám o sobě. Ale jste si jisti, že jste byli připravení opravdu na všechno? Nepodcenili jste přípravu? Doopravdy jste na nic nezapomněli? Na Afterworku budete mít šanci zažít krizi na vlastní kůži a následně vám Zdeněk Rak poradí, jak na přípravu velkých eventů.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, kteří se chtějí dozvědět něco nového a nebojí se ptát a diskutovat. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.

Na workshopu si rozšíříte kompetence:

Vizualizace je použita se souhlasem autora competent.pm.

Doplňující informace

  • Vstupné - 300 Kč v hotovosti, nebo platbou QR kódem na místě
  • Zdarma pro členy IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Partneři Afterworku

Registrace