IPMA® CZ, Young Crew

Příběhy inovací - Afterwork s Adamem Novákem

středa 16. 1. 2019, 18:00 – 20:00

INSPIRATION HUB (DataScript s.r.o.), Jankovcova 1037/49 Classic 7, budova C, Praha 7

Každý projekt je svým způsobem inovací. Pak lze říci, že uvnitř každého projektového manažera je inovátor. Pokud souhlasíte s tímto tvrzením, přijďte si poslechnout příběhy svérázných osobností, kteří se přinejmenším o zásadní inovace pokusily. Co jim stálo v cestě a co jim naopak pomáhalo? Inspirujte se pro vlastní praxi.

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew Vás zvou na afterwork s profesionálem v zavádění inovací, projektovým manažerem a lektorem na volné noze Adamem Novákem. Workshop se uskuteční dne 16. 1. 2019 od 18 hod v Inspiration Hub (DataScript s.r.o), Jankovcova 1037/49, Classic 7 - budova C, Praha 7.

Účastníci získají nový pohled na prosazení inovací v podnicích či společnosti skrze příběhy slavných inovátorů v kombinaci se zkušenostmi lektora. Přijďte si poslechnout a diskutovat o tématech:

  • Kdo je skutečný inovátor, jaké má vlastnosti?
  • Co typicky brání prosazování inovačním projektům?

Jakým způsobem můžeme kreativní nápady a inovace naopak podpořit?

Přednášející - Ing. Mgr. Adam Novák

Autor knihy Inovace je rozhodnutí vystudoval informační management a sociální a masovou komunikaci. Své studium završil na Vysoké škole ekonomické v Praze obory podniková informatika a personální management. V průběhu své praxe se pohyboval výhradně v oborech, kde kreativní nápady vznikají a mění se v úspěšné inovace, jako je reklama a vývoj informačních systémů.

V rámci projektů působil na pozicích manažera projektů, obchodníka a byznys analytika. Získal několikaleté zkušenosti se zaváděním inovací například v oblasti informačních systémů pro klienty z řady bank, státní správy i telekomunikací. Podílel se na inovaci procesů v různých oblastech jako obchod, vývoj nového produktu či reklamace. Od roku 2010 se věnoval zlepšování procesů a řízení projektů ve společnosti LINET.

Od roku 2013 působí jako lektor a konzultant na volné noze. Vyškolil stovky lidí v oblasti měkkých i tvrdých dovedností a kreativního myšlení. Založil a řídí internetový magazín o inovacích, kreativitě a startupech Mámnápad.cz.

Na co se můžete těšit

Těšit se můžete na inspirativní přednášku o širokém spektru inovací a zajímavých osobnostech, které byly u jejich zrodu, a na týmovou aktivitu k tématu.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, kteří inklinují k inovacím. Nejsou potřeba žádné zvláštní dovednosti ani znalosti.

Doplňující informace

  • Workshop je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

Registrace

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím