Certified Project Management Associate IPMA Level D® Student

Nastartujte svoji kariéru v projektovém řízení s národním certifikátem. Certifikace je určena pouze pro studenty. Platnost certifikátu 5 let.

Certified Project Management Associate IPMA LEVEL D® Student

Mám zájem o certifikaci

Certified Project Management Associate IPMA LEVEL D® Student

Hledání práce po dokončení univerzity může být náročné. Chcete začít pracovat v projektovém řízení a nevíte, jak na to? S mezinárodním certifikátem IPMA stupně D prokážete svému budoucímu zaměstnavateli, že máte nejen diplom z vysoké školy, ale i prověřené znalosti z oblasti projektového řízení.

Proč se certifikovat

Ať už vás profesní život zavane kamkoliv, tak se s největší pravděpodobností nevyhnete práci na projektech. Projekty jsou hlavním nástrojem společností pro jejich rozvoj. Proto je téměř jisté, že budete členem projektového týmu nebo projektovým manažerem. Díky certifikaci IPMA stupně D budete znát terminologii projektového řízení a budete mít přehled o metodách a technikách, jak projekty plánovat a realizovat.

Navíc studentům nabízíme zvýhodněnou cenu certifikace za 6 000 Kč s DPH. Naše certifikace tak pro vás může být odrazovým můstkem do profesního života, ať se rozhodnete jakkoliv.

Certifikát je platný po dobu 5 let. Po uplynutí platnosti je možné se recertifikovat nebo se certifikovat na vyšší úroveň v rámci certifikace IPMA.

Kde se můžete certifikovat

K certifikaci se můžete přihlásit v rámci akreditovaných předmětů projektového řízení u svého vyučujícího. Splněním zkoušky budete mít splněné i všechny podmínky pro certifikaci.

Akreditované předměty projektového řízení:

  • České vysoké učení v Praze, Fakulta biomedicinského inženýrství
  • Vysoké učení technické v Brně
  • Západočeká univerzita v Plzni
    • Předmět IPMA D

Pokud jste nenašli svoji univerzitu na seznamu, můžete se k certifikaci přihlásit přímo u nás v IPMA. K získání slevy bude stačit, když nám pošlete platné studijní potvrzení. V tomto případě se bude řídit certifikační proces naším standardním procesem (více informací najdete zde).

Zároveň budeme rádi, pokud svého vyučujícího upozorníte na možnost akreditace.

Jak vypadá proces certifikace v rámci akreditovaného předmětu

Nejprve se přihlásíte na akreditovaný předmět a v rámci svého studia splníte všechny podmínky pro splnění předmětu.

Pokud u zkoušky splníte 65% požadavků máte právo na získání certifikace IPMA stupně D. O tom, zda chcete certifikát se můžete rozhodnout před složením zkoušky nebo maximálně rok po splnění zkoušky. Stačí vyplnit přihlášku, kterou vám poskytne i váš vyučující. Po splnění všech podmínek vám zašleme certifikát.

Abyste získali certifikát můžete opakovat zkoušku pouze jednou.

JAK TO PROBÍHÁ?

Doopravdy se můžu rozhodnout pro certifikaci zpětně?

Ano, o tom, zda se budete certifikovat se můžete rozhodnout až po splnění předmětu. Nesmí však uplynout delší lhůta, než je 1 rok od splnění zkoušky.

Bude můj certifikát vypadat jinak oproti nestudentskému?

  • Ne, nikde nebude uvedeno, že jste získali certifikát v rámci splnění akreditovaného předmětu. Jedná se o plnohodnotný certifikát IPMA stupně D.

Moje vysoká škola nemá akreditovaný předmět, mám nárok na zvýhodněnou cenu?

Ano, stačí vyplnit přihlášku k certifikaci a společně s přihláškou zaslat i platné potvrzení o studiu. V tomto případě se bude řídit certifikační proces naším standardním procesem (více informací najdete zde).

Mám Národní certifikaci studentů můžu se certifikovat na IPMA stupně D za zvýhodněnou cenu?

Národní certifikace studentů je produkt, který je předstupněm pro certifikace stupně D. Po dobu platnosti Národní certifikace studentů máte nárok na slevu na certifikaci IPMA stupně D za zvýhodněnou cenu i pokud již nejste studentem.

Cena certifikátu je 6 000 Kč s DPH.

Kompletní ceník

Mám zájem o certifikaci

Naše reference

A další...