IPMA® CZ, Young Crew

Afterwork s Hanou Ducháčkovou – Minimalistické řízení a jeho aplikace na design produktů a řízení procesů

středa 17. 10. 2018, 18:00 – 20:00

Shine Consulting, Vítězné náměstí 577/2, Praha 6 Dejvice

Mnoho projektů a organizací se dnes potýká s problémem narůstající komplexity, náročnosti a nepřehlednosti. Snaha inovovat a zlepšovat často naráží na tyto mantinely. Jaké aktuální problémy a jevy vedou k potřebě minimalistického řízení? Jaké jsou základní principy minimalismu v řízení a jak je zakomponovat do designu produktů, návrhu IT řešení, designu IT architektury či řízení organizace?

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew Vás zvou na kreativní afterwork s expertkou na minimalistické řízení Hanou Ducháčkovou, který se uskuteční dne 17. 10. 2018 od 18 hod ve školicím centru Shine Consulting na Praze 6.

Účastníci se seznámí s hlavními aspekty minimalistického řízení. V praktické části, inspirované uměním Pabla Picassa, si pak vyzkouší efekt aplikace minimalistických principů. 

Svoji účast registrujte na formuláři níže. Počet míst je omezený.

Přednášející

Hana Ducháčková působila od roku 2006 v různých zemích Evropy jako člen management týmu obřího IT projektu. Po vstupu do IBM v roce 2010 působila převážně v roli projektové a portfolio manažerky ve Švýcarsku. Mimo projektový a portfolio management má Hana zkušenosti v oblasti global delivery, řízení akvizic, tranzice a transformace, řízení procesů, finančního controllingu, critsit managementu. Mimo práce se věnuje své roli Project Management Profession Champion a vede mladé projektové manažery v IBM ke složení komplexní profesní certifikace. Dále se věnuje doktorandskému studiu na Rockfield University of Management v Zurichu, kde absolvovala nejprve bakalářské a poté MBA studium.

Na co se můžete těšit

Na originální workshop vedený sympatickou lektorkou s bohatou praxí, která ráda zodpoví Vaše dotazy k aplikaci minimalismu v různorodých projektech.

Pro koho je workshop určený

Pro všechny projektové manažery a zájemce o projektové řízení, které zajímají nové přístupy v projektovém řízení ověřené praxí. Žádné zvláštní dovednosti nejsou potřeba.

Doplňující informace

  • Akce je zdarma
  • Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny
  • Coffee break
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku. Těšíme se na Vás! Tým IPMA Young Crew Czech Republic.

 

Pro zlepšení našich služeb používáme soubory cookies, prosím, udělte nám souhlas s jejich používáním.

Souhlasím